www.cvonline.hu

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI KOORDINÁTOR ANGOL NYELVTUDÁSSAL

  • A hirdetés 1088 napja lejárt

Logisztika területén piacvezető partnercégünk ügyfélszolgálati területére, csapata folyamatos bővítésére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI KOORDINÁTOR

ANGOL NYELVTUDÁSSAL

AZONNALI MUNKÁBA LÉPÉSSEL

(Ref.: DEKRA4147)

A leendő kolléga feladatai lesznek

  • A cég külföldi partnereivel való kapcsolattartás (telefonon és e-mailen)
  • Megrendelések felvétele, kezelése és visszaigazolása
  • Panaszkezelés, reklamációs ügyek felgöngyölítése
  • A vállalat belső raktárhálózatával való kapcsolattartás
  • Riportok, kimutatások készítése

Elvárások

  • Aktív, magabiztos, legalább középfokú ANGOL nyelvtudás szóban és írásban
  • Felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Legalább 1 év ügyfélszolgálati vagy adminisztratív területen szerzett munkatapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek, erős Excel tudás

Előny

  • Második nyelv középfokú ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret

Amit partnercégünk kínál

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatalos csapat, kellemes munkakörnyezet
  • Stabil munkáltatói háttér

Munkavégzés helye

  • Budapest IX. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a E-mail cím megjelenítése email címre.

JELENTKEZÉSE TÁRGYÁBAN, KÉRJÜK, MINDEN ESETBEN TÜNTESSE FEL A POZÍCIÓ REFERENCIASZÁMÁT!