www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati kisegítő munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 920147
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Telekommunikációs területen multinacionális partnercégünk szolnoki telephelyén kínálunk most munkalehetőséget ügyfélszolgálati kisegítői munkakörben.

Feladatok:

  • Ügyfelek tájékoztatása, kezelése
  • Termékek ismertetése
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • Aktív, nappali tagozatos jogviszony
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfélkezelési tapasztalat
  • Legalább alapszintű számítógép kezelői tudás
  • Ápolt, igényes megjelenés
  • Adminisztrációs tapasztalat, agilitás

Munkaidő: 9.00-17.00-ig! Csak úgy jelentkezz, ha hosszú távra tudod vállalni a munkát és heti 2-3 hétköznap tudnál dolgozni!

Előnyt jelent:

  • Mobilkommunikáció iránti érdeklődés
  • Gyors tanulékonyság

Amit kínálunk

  • Diákbér: bruttó 604 Ft/óra
  • Folyamatos munkalehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg a Link megjelenítéseoldalon!
Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat! Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!
Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!