www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati kisegítő munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 848021
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Feladatok:

  • Általános irodai adminisztratív teendők ellátása ( fénymásolás, iktatás, adatrögzítés )
  • Ügyfelek fogadása, tájékoztatása

Elvárások:

  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • Jó kommunikációs készség
  • Legalább alapszintű számítógép kezelői tudás
  • Ápolt, igényes megjelenés
  • Adminisztrációs tapasztalat
  • Legalább 6 hónap munkavállalási hajlandóság

Előnyt jelent:

  • Ügyfélkezelési tapasztalat
  • Órarendhez rugalmasan illeszthető beosztás
  • Rugalmasan választható vállalási idő (nyitva tartási időnek megfelelően): havi 70-100 óra

Amit kínálunk:

  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Munkaidő: hétköznap napi 3-6 óra (08:00-16:00 óra között)

Jelentkezz regisztráció után a Link megjelenítése oldalon. Önéletrajz feltöltése mindenképpen szükséges!