www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati kisegítő munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.09.
Hirdetés azonosító: 1084031
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

A VODAFONE székesfehérvári telephelyén kínálunk most munkalehetőséget ügyfélszolgálati kisegítői munkakörben.

Feladatok:

  • Ügyfelek tájékoztatása, kezelése
  • Kapcsolattartás régi és új ügyfelekkel
  • Termékek ismertetése

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony
  • Ápolt, igényes megjelenés
  • Jó kommunikációs készség
  • Nyitott, kezdeményező személyiség
  • Hetente min. 20 óra vállalása

Munkaidő: Hétköznaponként 9:00-20:00 óra között, rugalmasan, naponta 4-6 óra.

Előnyt jelent:

  • Mobilkommunikáció iránti érdeklődés
  • Ügyfélközeli munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Folyamatos munkalehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg a Link megjelenítéseoldalon!
Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat! Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!
Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!