www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati, irodai munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 972943

Saját bővülő csatatunkba keresünk munkatársat keresünk az alábbi pozícióra
Feladatok:

  • Személyes, telefonos és e-mailes kapcsolattartás a jelentkezőkkel, munkavállalókkal, diákokkal, felnőttekkel
  • Próbamunkákon való részvétel, tesztek javítása
  • Szolgáltatási színvonal emelése, ügyfél elégedettség növelése
  • Napi adminisztrációs feladatok ellátása
  • Az ügyfelek tájékoztatása, kérdéseik megválaszolása alapvető munkaügyi kérdésekben
  • Az iroda rendjének fenntartása
  • BackOffice feladatok, iktatás, postázás, nyilvántartások, megrendelések kezelése
  • Vezetői és megrendelői riportokhoz adatszolgáltatás teljesítése

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség (előny: HR, munkaügy, bérszámfejtés, TB)
  • Minimum 3 év ügyfélszolgálat, ügyfélkapcsolat területén szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés képessége, rendszerszemlélet
  • Talpraesettség, empátia, jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Ügyfél és munkavállaló központú szolgáltatói szemlélet
  • Kedvesség, emberközpontúság, kiváló problémamegoldó képesség
  • Munkaügyi, munkajogi ismeretek

Juttatások:
  • Stabil háttérrel rendelkező piacvezető vállalat
  • Versenyképes jövedelem
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség, fejlődési és karrier lehetőség
  • Azonnali munkakezdés

Előnyök:
  • HR, munkaügy területén szerzett tapasztalat

  • Jelentkezés, fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével a [e-mail] e-mail címen, tárgy mezőben a „Ügyfélszolgálati munkatárs- Szombathely” hivatkozás feltüntetésévél.

Munkavégzés helye:
  • Szombathely