www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati hostess

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 769112
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Ezúttal Debrecenben lévő telekommunikációs partnercégünkhöz várjuk jelentkezésedet.

Feladatok:

  • ügyfélhívó kezelése
  • ügyfelek tájékoztatása
  • termékek ismertetése
  • általános ügyfélszolgálati teendők

Elvárások:

  • nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony
  • legalább heti 3 - 4 munkanap vállalása
  • ügyfélorientált szemlélet
  • pontos, precíz munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség
  • ápolt, igényes megjelenés

Munkaidő: 2014.03.10 - 03.31. 9:00 - 17:00

Előnyt jelent:

  • folyamatban lévő főiskolai vagy egyetemi tanulmányok
  • korábbi ügyfélszolgálatos és/vagy telekommunikációs területen szerzett tapasztalat
  • kevés óra vagy egyéni tanrend

Amit kínálunk

  • igényes munkahelyi környezet
  • bruttó 584 Ft-os órabér

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha feltöltesz egy fényképes önéletrajzot is.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!