www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 822545

Multinacionális partnerünk megbízásából, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Ügyfélszolgálati adminisztrációs feladatok ellátása,
  • számlázással kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése,
  • árajánlatok készítése megadott adatok alapján,
  • vevőelégedettségi felmérésben való részvétel,
  • fentiekhez kapcsolódó egyéb feladatok ellátása
Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok gazdasági, pénzügyi területen - nappali tagozaton,
  • angol nyelvismeret,
  • magabiztos Excel használat,
  • pontos, gyors, precíz munkavégzés,
  • csapatmunkára való hajlandóság,
  • kiemelkedő kommunikációs készség
Előny:
  • Adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Multinacionális környezet,
  • lehetőség szakmai fejlődésre, betekintés a számvitel világába,
  • hosszú távú állás, azonnali kezdéssel,
  • rugalmas, heti 20 órás munkaidő,
  • gyakornoki juttatási csomag.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest 11. kerület
  • Munkaidő: H-P, heti 20 óra
Kapcsolat:
Fényképpel ellátott önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.

Referencia szám: KM-ÜF

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül.