www.cvonline.hu

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI GYAKORNOK

  • A hirdetés 1293 napja lejárt

Van egy ÜGYFÉLSZOLGÁLATI GYAKORNOK ajánlatunk számodra:
Feladatok:
»» Ügyfélszolgálati adminisztrációs feladatok ellátása
»» Számlázással kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
»» Árajánlatok készítése megadott adatok alapján
»» Vevőelégedettségi felmérésben való részvétel

Amit mindezért cserébe elvárunk:
»» Gazdasági, pénzügyi tanulmányok – lehetőség szerint utolsó éves hallgatói státuszban
»» Jó kommunikációs készség
»» Angol nyelvtudás
»» Gyakorlott Excel-felhasználói tudás
»» Előnyt jelent: adminisztratív területen szerzett tapasztalat

Amit mindezért cserébe kínálunk:
»» 1 éves gyakornoki programot – heti 20 órás rugalmas munkaidőben
»» Teret a szakmai fejlődésre, betekintést a számvitel világába
»» Lehetőséget a karrierépítésre
»» Multinacionális környezetet
»» Gyakornoki fizetést

Munkavégzés helye: Budapest

Ha a fent leírtaknak megfelelsz, kérjük, küldd el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzodat, valamint motivációs leveledet az alábbi e-mail címre.

KONICA MINOLTA

Giving Shape to Ideas

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozott idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok