www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati gyakornok

Hozzáadva: 2017.04.22.
Hirdetés azonosító: 1022052

Feladatok:

  • Számlázással és toner jóváírásokkal kapcsolatos adminisztráció, adatok rögzítése a vállalatirányítási rendszerben,
  • Szervizelésre vonatkozó árajánlatok koordinálása: ügyfelek felől érkező kérések továbbítása a társosztályok felé, kollégák visszajelzése alapján árajánlatok elkészítése, kiküldése, nyomon követése, ügyfelekkel és társosztályokkal való kapcsolattartás szóban és írásban, státusz változás rögzítése
  • Geo kódolási feladatok, gépeink GPS koordinálásával való ellátása,
  • Időszakosan igény esetén helyettesítés a recepción: ügyfelek, futárok fogadása, csomagok átvétele, kollégák értesítése, számlázás,
  • Ügyfélszolgálati csapat támogatása egyéb felmerülő adminisztratív feladatokban.

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • Felsőfokú gazdasági szakirányú tanulmányok,
  • Angol társalgási szintű nyelvtudás,
  • Magabiztos MS Office ismeret,
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód,
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Nyitott, talpraesett, pozitív személyiség.

Juttatások:
  • Heti 20 óra rugalmas munkaidőben,
  • Lehetőséget a karrierépítésre,
  • Multinacionális környezet,
  • Gyakornoki fizetés.

  • Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod , leveled tárgya legyen KON-ÜGYFÉLSZOLI!