Ügyfélszolgálati gyakornok távmunkában (Referenciaszám: PJ3227)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.01.05.
Jelentkezési határidő: 2015.05.01.
Hirdetés azonosító: 869930
lejárt

Pécsi partnercégünk megbízásából keresünk diákokat magabiztos német nyelvtudással otthoni munkavégzésre, az alábbi pozícióba:

Ügyfélszolgálati gyakornok távmunkában

Feladatok:
- Bejövő hívások fogadása német nyelven
- Ügyfelek tájékoztatása, ügyfélkapcsolat ápolása
- Reklamációk feldolgozása, ügyfelek adatainak frissítése
- Rendelésfelvétel és egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:
- Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok nappali tagozaton
- Magas szintű német nyelvtudás (szóban és írásban)
- Otthoni munkavégzés
- Havi 1-2 alkalommal pécsi megbeszélés vállalása
- Éjszakai műszak vállalása
- Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó képesség
- Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
- Ügyfél orientáltság

Amit kínálunk:
- Kiemelt juttatási csomag
- Rugalmas időbeosztás
- Dinamikus, lelkes csapat

Kérjük, magyar és angol nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.