www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati és termelési csapatvezető

  • A hirdetés 1108 napja lejárt
Nemzetközi partnercégünk számára keresünk munkatársat
pozícióba

Munkavégzés helye:
Győr

Feladatok:

  • ügyfélszolgálati csapat vezetése
  • vevői folyamatok menedzselése
  • csapat szakmai vezetése, felmerülő problémák megoldása
  • menedzsment támogatása kimutatásokkal és riportokkal
  • a beérkezett igényeknek megfelelő termelési tervek támogatása
  • kapcsolattartás a belső társosztályokkal, partnerekkel és társvállalatokkal

Elvárások:

  • főiskolai vagy egyetemi diploma,
  • folyékony angol nyelvtudás,
  • 3-4 év szakmai tapasztalat ügyfélszolgálati területen,
  • gyártószektorban szerzett tapasztalat előny
  • egyéb európai nyelv ismerete előny (francia, holland, német, etc.)
  • magabiztos MS Office használat,
  • vállalatirányítási rendszer (ERP) ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és vonzó juttatási csomag
  • Modern, multinacionális környezet
  • Fejlődési- és tréninglehetőségek
Helyek Győr
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő