www.cvonline.hu

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ÉS ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 274 napja lejárt

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ÉS ÉRTÉKESÍTÉSI

munkatársat

keresünk! (Budakeszi ügyfélszolgálati irodánkba)

Feladat:

  • Távközlési szolgáltatások bemutatása
  • Meglévő és új ügyfelek szerződéseinek meghosszabbítása, szerződéskötés
  • Előfizetői számlaegyeztetések, panaszkezelés
  • Hibabejelentések, előfizetői igények kezelése, házipénztár kezelés

Elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook, Internet)
  • Ügyfélközpontúság, kiváló kommunikációs képességek
  • Határozottság, jó problémamegoldó képesség
  • Udvariasság, precíz, pontos, gyors munkavégzés
  • Betanulási időszak (próbaidő alatt) Szigethalmon, tömegközlekedési költségtérítéssel

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, dinamikus csapat, szakmai fejlődés
  • Kellemes munkakörnyezet, hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil jövedelem

Jelentkezését fényképpel és bérmegjelöléssel ellátott, szakmai önéletrajzzal várjuk a következő e-mail címre (a levél tárgyába írja bele: "Budakeszi ügyfélszolgálat")!

Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítési munkatárs

Cofidis Magyarország

Európai anyavállalati háttérrel, a hazai lakoss...
XIII. kerület, Budapest, Pest

Bio-Fungi Kft.

Társaságunk, a Bio-Fungi Kft. Magyarország és a...
Ócsa, Pest, Budapest

Ügyfélszolgálati Munkatárs

Cégnév elrejtése

Cégünk nemzetközi vállalatcsoport tagjaként jel...
Budapest, Pest