www.cvonline.hu

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ÉS ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 324 napja lejárt

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ÉS ÉRTÉKESÍTÉSI

munkatársat

keresünk! (Budakeszi ügyfélszolgálati irodánkba)

Feladat:

  • Távközlési szolgáltatások bemutatása
  • Meglévő és új ügyfelek szerződéseinek meghosszabbítása, szerződéskötés
  • Előfizetői számlaegyeztetések, panaszkezelés
  • Hibabejelentések, előfizetői igények kezelése, házipénztár kezelés

Elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook, Internet)
  • Ügyfélközpontúság, kiváló kommunikációs képességek
  • Határozottság, jó problémamegoldó képesség
  • Udvariasság, precíz, pontos, gyors munkavégzés
  • Betanulási időszak (próbaidő alatt) Szigethalmon, tömegközlekedési költségtérítéssel

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, dinamikus csapat, szakmai fejlődés
  • Kellemes munkakörnyezet, hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil jövedelem

Jelentkezését fényképpel és bérmegjelöléssel ellátott, szakmai önéletrajzzal várjuk a következő e-mail címre (a levél tárgyába írja bele: "Budakeszi ügyfélszolgálat")!

Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítési munkatárs

SalesTalents Hungary

Nemzetközi környezetvédelmi szolgáltatóként jól...
Pest, Budapest

Randstad Hungary Kft.

Csomagküldéssel foglalkozó multinacionális part...
Budapest

Ügyfélszolgálati munkatárs

Starjobs Magyarország

Diákmunkával, nyugdíjasok foglalkoztatásával, f...