ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ÉS ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS (Szerencs vagy Szigethalom)

  • A hirdetés 327 napja lejárt

A Zrt.

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Távközléssel foglalkozó társaságunk a fenti pozíció betöltésére keres munkatársat.

Feladat:

  • Távközlési szolgáltatások bemutatása
  • Meglévő és új ügyfelek szerződéseinek meghosszabbítása, szerződéskötés
  • Előfizetői számlaegyeztetések, panaszkezelés
  • Hibabejelentések, előfizetői igények kezelése, házipénztár kezelés

Elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook, Internet)
  • Ügyfélközpontúság, kiváló kommunikációs képességek
  • Határozottság, jó problémamegoldó képesség
  • Udvariasság, precíz, pontos, gyors munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, dinamikus csapat, szakmai fejlődés, stabil jövedelem
  • Kellemes munkakörnyezet, hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezését fényképpel és bérmegjelöléssel ellátott, szakmai önéletrajzzal várjuk a következő e-mail címre. (a levél tárgyába írja bele: "Szerencs ügyfélszolgálat" vagy "Szigethalom ügyfélszolgálat"!)

Egyéb hasonló állások Önnek
Raktáros

Trenkwalder Kft

Multinacionális élelmiszeriparban tevékenykedő ...
Csongrád, Csongrád

Csomagoló

 Jászberényi termelő partnerünk részére munkatá...
Jász-Nagykun-Szolnok

Targoncás

Farmosi termelő vállalt keres dolgozókat az alá...