ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ÉS ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS (Szerencs vagy Szigethalom)

  • A hirdetés 412 napja lejárt

A Zrt.

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Távközléssel foglalkozó társaságunk a fenti pozíció betöltésére keres munkatársat.

Feladat:

  • Távközlési szolgáltatások bemutatása
  • Meglévő és új ügyfelek szerződéseinek meghosszabbítása, szerződéskötés
  • Előfizetői számlaegyeztetések, panaszkezelés
  • Hibabejelentések, előfizetői igények kezelése, házipénztár kezelés

Elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook, Internet)
  • Ügyfélközpontúság, kiváló kommunikációs képességek
  • Határozottság, jó problémamegoldó képesség
  • Udvariasság, precíz, pontos, gyors munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, dinamikus csapat, szakmai fejlődés, stabil jövedelem
  • Kellemes munkakörnyezet, hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezését fényképpel és bérmegjelöléssel ellátott, szakmai önéletrajzzal várjuk a következő e-mail címre. (a levél tárgyába írja bele: "Szerencs ügyfélszolgálat" vagy "Szigethalom ügyfélszolgálat"!)

Egyéb hasonló állások Önnek
Műszaki vezető

Trenkwalder Kft

Műszaki vezető kollégát keresünk magyar tulajdo...
Budapest

Trader

Villamosenergia kereskedő munkakörbe keresünk ú...
Budapest

Cash Collection Manager

Our SSC partner is looking for new colleague fo...