Ügyfélszolgálati és értékesítési munkatárs (műszaki terület)

  • A hirdetés 581 napja lejárt

Értékesítő és ügyfélszolgálati munkatárs (INTS/9/21)

Nyíregyházi partnercégünkhöz keresünk műszaki termék értékesítő ügyfélszolgálati munkatársat jó kommunikációs képességgel

Feladatok:

  • Közvetlenül a vevőktől, az értékesítő kollégáktól, illetve az ügyfélszolgálattól érkező megkeresések teljes körű (műszaki, adminisztratív, kereskedelmi) feldolgozása.
  • A vevői alapadatok megfelelő kezelése, rendszeres és pontos karbantartása.
  • Meglévő ügyfelek támogatása és kiszolgálása, adataik folyamatos karbantartása, szükség esetén aktualizálása.
  • Ajánlatkérések, ajánlatok, megrendelések, kiszállítások és reklamációk feldolgozása, kezelése nyomon követése; együttműködés az érintettekkel
  • A megrendelések megfelelő, gondos feldolgozása egészen a számla elkészítéséig, a megrendeléssel érintettekkel történő egyeztetések végrehajtásával
  • A visszáruk kezelése, lebonyolítása.
  • A vevőkkel kapcsolatos különféle események, kiállítások, bemutatók, vásárok, stb. támogatása szükség esetén, a helyszínen is
  • Az értékesítés aktív támogatása, fontos információk továbbítása az értékesítésnek, az üzleti partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás, kapcsolatépítés
  • A munkavállaló köteles megismerni szakmai tevékenységére vonatkozó szakirodalmat.
  • Akár belföldön, akár külföldön szervezett tréningeken, oktatásokon, továbbképzéseken, bemutatótokon és kiállításokon való részvétel
  • Piaci ismeretek, céginformációk begyűjtése, rendszerezése, dokumentálása, feldolgozása, folyamatos aktualizálása, továbbítása a munkáltató utasításainak megfelelően az illetékeseknek a rendelkezésre álló eszközökkel.

Elvárások:

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás mind szóban mind írásban
  • Műszaki végzettség (preferáltan felsőfokú)
  • Lelkes, lendületes, kiváncsi természet
  • Jó kommunikációs képesség - telefonon és emailen is

Előny:

    • hasonló munkakörben (értékesítés, ügyfélszolgálat) szerzett munkatapasztalat
    • SAP ismeret
    • német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikus munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése