www.cvonline.hu

ügyfélszolgálati és back office gyakornok

  • A hirdetés 1156 napja lejárt

Magyarország egyik vezető, internetes kereskedelemmel foglalkozó cégéhez keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe.

Munkakör megnevezése: ügyfélszolgálati és back office gyakornok

Feladatok

  • Az ügyfélszolgálat és a back office munkájának napi szintű támogatása
  • Visszáruk átvétele, dokumentálása, összekészítése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal ill. a logisztikai partnerekkel
  • Egyéb adminisztratív teendők ellátása

Elvárások:

  • Excel felhasználói szintű ismerete
  • Precíz, önálló munkavégzés, problémamegoldó készség
  • Jó munkabírás és kommunikációs készség
  • Hallgatói jogviszony

Amit kínálunk:

  • Fiatal, lendületes csapat, kellemes légkör
  • Tanulási és széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség

Munkaidő:

  • Napi 4-6 órában, határozatlan időtartamra

Munkavégzés helye:

  • Budapest, metró mellett

  • jelentkezni az alább megadott e-mail címen fényképes önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével. A tárgyban kérjük feltüntetni: „gyakornok”

Jelentkezési határidő: 2014.08.20.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok