www.cvonline.hu

ügyfélszolgálati (engedélyezési) előadó

  • A hirdetés 416 napja lejárt

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. keres

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI (ENGEDÉLYEZÉSI) ELŐADÓ
   munkatársat

Feladatok:

•    A közműhálózatra történő csatlakozáshoz engedélyek elbírálása, az ügyintézéssel kapcsolatos kérdések megválaszolása,
•    Adatlapok, kérelmek, dokumentumok ellenőrzése, adatrögzítés, adminisztráció,
•    Közszolgáltatási szerződések megkötése,
•    Együttműködés engedélyezési ügyek kapcsán a személyes és telefonos ügyfélszolgálattal, műszaki osztályokkal.

Elvárások:
•    hasonló munkakörben szerzett min. 1-2 éves tapasztalat
•    középfokú, lehetőleg műszaki végzettség;
•    MS Office felhasználói szintű ismerete;
•    kiváló kommunikációs készség;
•    magas fokú stressz tűrő képesség;
•    szolgáltatói szemlélet;
•    gyorsaság, precizitás;
•    határozott fellépés;
•    kreativitás, problémamegoldó gondolkodás;
•    rendszerben való gondolkodás képessége;
•    mind csapatmunkára, mind önálló felelősségteljes munkavégzésre való képesség.

Előny:
•    ügyviteli rendszer kezelésének ismerete;
•    angol és/vagy francia nyelvismeret
•    épületgépész és/vagy mélyépítési ismeretek

Amit kínálunk:
•    összetett, változatos szakmai feladatok.

A jelentkezők magyar nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét, a fizetési igény valamint a pozíció megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Helyek Magyarország
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő