www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati előadó

  • A hirdetés 584 napja lejárt

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. keres

       ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ELŐADÓ

   munkatársat

Feladatok:

  • telefonos és személyes ügyfélszolgálaton felmerülő feladatok ellátása, a betelefonáló és személyesen érkező ügyfelek tájékoztatása;
  • számlázással, folyószámla kezeléssel kapcsolatos kérdésekben tájékoztatás;
  • közcsatorna hálózatra történő csatlakozás engedélyezésével, locsolási kedvezményekkel kapcsolatos kérdések megválaszolása;
  • bejelentések, kérelmek, rögzítése, iktatása, dokumentumok átvétele, ellenőrzése, adminisztráció.

Elvárások:

  • hasonló munkakörben szerzett min. 1-2 éves tapasztalat (lehetőség szerint közüzemi- vagy telekommunikációs szolgáltató cégnél);
  • középfokú végzettség,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • kiváló kommunikációs készség;
  • magas fokú stressz tűrő képesség;
  • szolgáltatói szemlélet;
  • gyorsaság, precizitás;
  • határozott fellépés;
  • kreativitás, problémamegoldó gondolkodás;
  • rendszerben való gondolkodás képessége;
  • mind csapatmunkára, mind önálló felelősségteljes munkavégzésre való képesség.

Előny:

  • ügyviteli rendszer kezelésének ismerete;
  • angol és/vagy francia nyelvismeret.

Amit kínálunk:

  • összetett, változatos szakmai feladatok

A jelentkezők magyar nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét, fizetési igény valamint a pozíció megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő