www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati Diák Gyakornok

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1155215

Feladatok:

  • Számlázással és toner jóváírásokkal kapcsolatos adminisztráció, adatok rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
  • Szervizelésre vonatkozó árajánlatok koordinálása: ügyfelek felől érkező kérések továbbítása a társosztályok felé, kollégák visszajelzése alapján árajánlatok elkészítése, kiküldése, nyomon követése, ügyfelekkel és társosztályokkal való kapcsolattartás szóban és írásban, státusz változás rögzítése
  • Geo kódolási feladatok, gépeink GPS koordinálásával való ellátása
  • Időszakosan igény esetén helyettesítés a recepción: ügyfelek, futárok fogadása, csomagok átvétele, kollégák értesítése, számlázás
  • Ügyfélszolgálati csapat támogatása egyéb felmerülő adminisztratív feladatokban

Elvárások:
  • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokat folytatsz nappali tagozaton
  • kiváló kommunikációs készségekkel rendelkezel és szeretsz kapcsolatot teremteni másokkal
  • ügyesen kezeled az MS Office alkalmazásokat
  • precizitás, pontosság jellemez
  • nyitott, talpraesett és pozitív személyiség vagy és szívesen dolgozol csapatban
  • heti 20 óra munkavégzés

Juttatások:
  • nagy múltú, piacvezető multinacionális társaság támogatói hátterét
  • gyakornoki bérezést (Bruttó 1000 ft/óra)

Előnyök:
  • gazdasági terület
  • adminisztrációs vagy ügyfélkezelési területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, küldd el szakmai önéletrajzodat a fenti e-mail címre. [e-mail]