www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati csoportvezető

  • A hirdetés 818 napja lejárt

Vezettél már ügyfélszolgálati csoportot és új kihívásokra vágysz? Mi, a Docler cégcsoport 700 fős csapata webes szolgáltatások fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozunk, de emellett mind termék, mind szolgáltatás portfóliónk rendkívül széles skálán mozog. Dinamikus bővülésünknek köszönhetően munkatársat keresünk az alábbi pozícióba

Feladatok és felelősség:
  • 8 fős ügyfélszolgálati csoportunk szakmai irányítása, feladatok teljes körű tervezése, koordinációja
  • Munkatársak támogatása, teljesítményük menedzselése, szakmai képességeinek fejlesztése, számukra folyamatos visszacsatolás- és segítségnyújtás
  • Kapcsolattartás kiemelt ügyfelekkel
  • Weboldalainkon felmerülő problémák ellenőrzése és továbbítása az illetékes részleg felé, folyamatos kapcsolattartás a projektvezetővel és a marketing részleggel
  • Újítások, változások folyamatos figyelemmel kísérése,
  • Szakmai csoport tudásának folyamatos frissítése és szinten tartása
  • Adminisztratív feladatok ellátása pl. beosztás készítése
Amit ajánlunk:
  • Versenyképes fizetési és juttatási csomag
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Sport és rekreációs lehetőség irodaházon belül, céges party-k, csapatépítő rendezvények
  • Azonnali kezdés lehetősége

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább három éves ügyfélszolgálaton szerzett vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős felhasználó szintű számítógépes és webes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, empátia
  • Ügyfélközpontú szemlélet, gondolkodásmód
  • Önálló munkavégzésre, döntéshozatalra való képesség
  • Kezdeményezőkészség
Előnyt jelent:
  • Jogosítvány
  • Multinacionális vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő