www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati csoportvezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.28.
Jelentkezési határidő: 2017.12.17.

Partnerünk piacvezető nemzetközi vállalat az FMCG területén, budapesti üzleti támogató központjába (SSC) keressük az új kollégát Ügyfélszolgálati Csoportvezető munkakörbe

Pozíció leírása / Job description

- A 10-12 fős csapat irányítása, a munka egyenlő arányú elosztása
- Problémák, ügyfélpanaszok és projectek kezelése
- A csapat motiválása, napi szintű támogatása
- Heti, havi és éves értékelések, fejlődési terület kijelölése a csapattagok részére
- Döntéshozatal, vezetői gyűléseken való részvétel, reportálás
- Tranzíciós folyamatban való részvétel

Elvárások / Requirements

- SSC-ben, ügyfélszolgálaton szerzett legalább 1 éves csapatvezetői tapasztalat
- BA diploma bármely területen
- Angol és francia vagy olasz vagy spanyol vagy orosz nyelvtudás (C1,C2)
- Vezetői készségek képességek
- Pozitív, motivált hozzáállás
- Precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes juttatási csomag
- Multinacionális környezet
- Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
- Támogató, pozitív munkahelyi légkör

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Egyéb hasonló állások Önnek
Csoportvezető

HSA Kft.

Csoportvezető Feladatok: A gyártásai folyamat e...
Jász-Nagykun-Szolnok

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Gumi-Profi Team Kft.

A Gumi-Profi Team Kft. gumiabroncs- és autószer...
III. kerület, Budapest, Pest

Ügyfélszolgálati munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet

Ügyfélszolgálati munkatársat keresünk Partnerün...