www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati csoportvezető

  • A hirdetés 441 napja lejárt

Egészségpénztárba keresünk

Ügyfélszolgálati csoportvezetőt

azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • Ügyfélszolgálati stratégia megvalósítása
  • Ügyfélélmény menedzsment kialakítása,
  • Ügyfélelégedettség és értékesítési hatékonyság növelése
  • A Pénztár ügyfélszolgálati tevékenységének és munkatársainak irányítása.
  • A pénztári ügyfélszolgálati folyamatok megszervezése úgy, hogy azok a lehető legjobban kielégítsék az ügyfelek elvárásait és eközben a Pénztár számára is hatékonyak legyenek.
  • Az ügyfélszolgálati munkatársak feladatának meghatározása, munkájuk koordinálása, hatékony feladatvégzésüknek irányítása. Beosztottjai értékelése, motiválása.
  • Jelentések, statisztikák, kimutatások készítése, belső adatszolgáltatás az érdekelt szervezeti egységek- és a vezetés felé az Ügyfélszolgálat teljesítményével, az ügyfelek viselkedésével kapcsolatban.

Elvárás

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben, szerzett vezetői tapasztalat
  • Erős motivációs, befolyásolási, és  kommunikációs készség
  • Értékesítés-orientált attitűd
  • Fejlett stratégiai gondolkodás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office)

Amit nyújtunk

  • versenyképes fizetés
  • alapfizetésen felül bónuszrendszer biztosítása
  • béren kívüli juttatások
  • azonnali kezdési lehetőség
Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő