www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati csoportvezető (Ref.:609)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.05.29.
Jelentkezési határidő: 2014.03.27.
Hirdetés azonosító: 763770
lejárt

Ügyfélszolgálati csoportvezető

Ref.:609

Építőipari anyagok gyártásában világszinten is piacvezető szerepet betöltő Partnercégünk számára keresünk munkatársat Pécs és környékéről. Megbízónk Európa egyik legmodernebb gyárának számít, aki folyamatosan fejlődő, multinacionális környezetet biztosít dolgozói számára.

A munkakör alapvető célja:

Az ügyfélszolgálati csoport irányítása, a szállítmányozási folyamat biztosítása a megrendelés fogadásától a számlázásig, értékesítési projektek támogatása, riportok készítése a vezetőség számára.

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • Az ügyfélszolgálati csapat irányítása, ellenőrzése és támogatása a hazai és export piacokon zajló  külső és belső megrendelések színvonalas lebonyolításában

  • Együttműködés a többi osztállyal

  • A szállítmányozási kapacitás maximális szintű kihasználása, költségek minimalizálása

  • Az ügyfélszolgálat működésének, minőségének és hatékonyságának folyamatos fejlesztése a szolgáltatási színvonal és a költséghatékonyság összehangolásával

  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, az értékesítőkkel

  • A piaci trendek nyomon követése

  • A vonatkozó szabályok és előírások betartása

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • Felsőfokú végzettség (közgazdász végzettség előny)

  • Néhány éves logisztikai vagy ügyfélszolgálati területen szerezett tapasztalat

  • Integrált vállaltirányítási rendszerismeret

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • B kategóriás jogosítvány előny

  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

  • Kiváló tárgyalástechnikai és kommunikációs készség

  • Ügyfélorientált gondolkodásmód

  • Problémamegoldó képesség

  • Vezetői és kezdeményező képesség

  • Kooperatív személyiség

  • Stressztűrés

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Modern, multinacionális környezet

  • Kihívásokkal teli munkakör

  • Versenyképes bérezés és juttatások

Munkavégzés helye:

Baranya megye

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső, és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu