www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati Call Center operátor

  • A hirdetés 261 napja lejárt

 Az AEGON Magyarország Pénztárszolgáltató Zrt.8 órás munkavégzéssel

 munkatársakat keres.

 Munkavégzés helye: Lurdy ház (1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 12-14.)

 Leendő munkatársunk feladatai:

  • Minőségi ügyfélkiszolgálás és teljes körű tájékoztatás a bejövő hívásokban az önkéntes nyugdíjpénztári és lakástakarékpénztári termékekről, szolgáltatásokról,
  • kimenő értékesítési, állományvédelmi, back office támogató hívások lebonyolítása,
  • adminisztrációs feladatok elvégzése.

 Elvárásaink:

  • Jó kommunikációs készség,
  • középiskolai végzettség,
  • talpraesett, lojális és motivált hozzáállás,
  • folyamatos és aktív képzéseken való részvétel,
  • alkalmazkodó készség a változatos feladatokhoz.

Amit kínálunk:

  • Lelkes és összetartó csapat,
  • folyamatos támogatás és visszajelzés,
  • igényes munkakörnyezet,
  • 8 órás alkalmazotti státusz.

 Amennyiben úgy érzed, hogy a fenti elvárások illenek Rád, és szívesen lennél tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy fényképes önéletrajzodat – 2016. július 05-ig - küldd el a E-mail cím megjelenítése email címre!