www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati / Call center munkatárs

  • A hirdetés 1173 napja lejárt

Elektronikai termékek javításával foglalkozó vezető gyártói garanciális márkaszerviz

Ügyfélszolgálati / Call center

munkatársat

  keres budaörsi telephelyre.

Feladatok:

  • Garanciális ügyfélszolgálati feladatok ellátása
  • Személyes ügyfélszolgálat esetén ügyfelek fogadása; gyors, pontos, udvarias kiszolgálása; részükre segítségnyújtás
  • Probléma, panaszkezelés és az ezekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Munkatársak adminisztratív munkájának segítése, információszolgáltatás részükre
  • Ügyféladatok karbantartása
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Munkalapok, szervizadminisztráció, szervizstatisztikák és riportok készítése a vezetőség felé
  • Telefonos ügyfélszolgálat esetén útvonalszervezés technikus kollégánk részére

Elvárások:

  • MS Office programok erős felhasználói szintű ismerete
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód, türelem, segítőkészség
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő készség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Alkalmasság a csapatban való munkára
  • Kulturált megjelenés
  • 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat

Előny:

  • Társalgási szintű aktív ANGOL nyelvtudás
  • Fuvarszervezésben szerzett tapasztalat
  • Személyes ügyfélszolgálaton/ call centerben szerzett tapasztalat
  • Komplex gondolkodásmód
  • Nagyfokú precizitás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, hosszú távú együttműködés
  • Fiatal, dinamikus csapat, jó hangulat
  • Folyamatos szakmai fejlődés

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy részletes, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát - bérigény megjelöléssel - , valamint motivációs levelét az alábbi e-mail címre küldje el részünkre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol