www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati bérügyviteli tanácsadó

  • A hirdetés 397 napja lejárt

A Soft Consulting Hungary Zrt., Magyarország egyik vezető bérügyviteli programjának, a BaBér szoftvernek fejlesztő cége,

munkatársat keres Budapesten.

Az új munkatárs feladatai lesznek:

  • A BaBér bérügyviteli program felhasználóival, azaz az ügyfeleinkkel történő telefonos, e-mailes és személyes kapcsolattartás,
  • Napi szintű ügyfélproblémák kezelése, megoldása (főként telefonon és e-mailben),
  • Új és meglévő ügyfelek betanítása,
  • A BaBér program tesztelése.

Amire feltétlenül szükség van a munkához:

  • Bérszámfejtő munkakörben szerzett, minimum 3 éves tapasztalat,
  • Szakirányú (bér-tb) végzettség,
  • TB- és adójogszabályok naprakész ismerete,
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség,
  • Önállóság,
  • Precíz, alapos, nagy munkabírású, ügyfélorientált személyiség,
  • Előny a BaBér program ismerete, ügyfélszolgálati tapasztalat.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • szakmai fejlődés,
  • Hosszú távú biztos háttér,
  • Jól felszerelt irodai környezet,
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás.

Munkavégzés helye:
•    Budapest XIV. Stefánia út 61.

Fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét várjuk a lenti e-mail címre. Cégünkről további információkat a Link megjelenítése weboldalon szerezhetnek.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő