www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati asszisztens

  • A hirdetés 1029 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, 23 éves múlttal rendelkező, piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai piacnak. Közel 200 beszállító cégtől, 35 országból importál autóalkatrészeket és felszerelési cikkeket. Autóalkatrész kereső programjával és szoftveres értékesítési rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban.

Cégünk BUDAPESTI (XIII. kerület) munkavégzéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba:

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ASSZISZTENS

Feladatok:

  • A cég információs levelezésének felügyelete
  • Árajánlatok, pályázatok készítése
  • Unix Autókártya regisztrációk feldolgozása
  • Kapcsolattartás a cég ügyfeleivel
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)

Amit nyújtunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Biztos jövedelem
  • Dinamikus csapatmunkában való részvétel

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi linkre kattintva töltheti fel adatbázisunkba:

Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol