www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati asszisztens

  • A hirdetés 1093 napja lejárt

A QUAESTOR Csoport

telekommunikációs projektjeihez munkatársat keres

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • magyar, és esetenként angol nyelvű ügyfélkapcsolati teendők: telefonon és e-mailen érkező megrendelések fogadása,
  • megrendelések kezelése, adminisztrációja,
  • ügyfélkezelés, ügyintézés,
  • egyéb irodai adminisztráció,
  • esetenként az értékesítés-, és marketing tevékenység segítése.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség (asszisztensi/pénzügyi képzettség előny);
  • minimum középfokú aktív kommunikáció szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban),
  • irodai ügyintézésben szerzett tapasztalat,
  • önálló számítógép kezelői ismeretek (MS Office, Internet, levelezés),
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • műszaki érdeklődés,
  • számlázási gyakorlat,
  • ügyfélkapcsolati gyakorlat.

Munkavégzés helye:

Budapest

Amit nyújtunk:

Versenyképes jövedelmet, fejlődési lehetőséget, nemzetközi csapatot, stabil munkakörülményeket.

Amennyiben vonzónak találja az elvégzendő feladatokat és eddigi szakmai tapasztalatai alapján megfelel az általunk elvárt követelményeknek, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol