www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.20.
Hirdetés azonosító: 859822
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Ezúttal győri telekommunikációs partnercégünkhöz várjuk jelentkezésedet.

Feladatok:

  • irodai adminisztrációs feladatok ellátása
  • ügyfelek tájékoztatása
  • termékek ismertetése
  • általános ügyfélszolgálati teendők
  • értékesítésben való részvétel

Elvárások:

  • nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony
  • hosszabb távú ráérés
  • legalább heti 4 - 5 alkalommal történő munkavállalás
  • ügyfélorientált szemlélet
  • pontos, precíz munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség
  • ápolt, igényes megjelenés

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 9:00 - 17:30, heti 4 - 5 alkalommal történő munkavállalás kötelező

Előnyt jelent:

  • kevés óra vagy egyéni tanrend
  • korábbi ügyfélszolgálatos és/vagy telekommunikációs területen szerzett tapasztalat
  • rugalmas és hosszútávú ráérés

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség
  • igényes munkahelyi környezet
  • bruttó 620 Ft-os órabér

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és feltöltöd fényképes önéletrajzodat (doc vagy pdf formátumban).

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!

Játsz Te is velünk!

Játsz velünk ismét Tanulmányi támogatásért!
A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése