www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati asszisztens

  • A hirdetés 888 napja lejárt

A Synlab Hungary Kft. azonnali kezdéssel budapesti mikrobiológiai laboratóriumába telefonos ügyfélszolgálati munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Elvárások:

  • érettségi
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • gépírás tudás
  • ügyfélorientált szemlélet
  • határozott, udvarias szóbeli kommunikáció
  • megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés
  • monotonitás tűrése
  • jó munkabírás, terhelhetőség

Előny:

  • ügyfélszolgálati gyakorlat
  • középfokú egészségügyi végzettség
  • orvosi laboratóriumban szerzett gyakorlat
  • angol nyelvismeret

Feladatok:

  • ügyfélszolgálati telefonos rendszerbe bejövő hívások fogadása
  • reklamációk kezelése
  • levelezési, adminisztratív feladatok
  • helyettesítés esetén adatok rögzítése számítógépes betegnyilvántartó rendszerben
  • minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés
  • csúsztatott munkarendben való részvétel

Munkavégzés helye: Mikrobiológiai Laboratórium - Budapest, IV. kerület

Jelentkezését a fizetési igény és a megpályázott pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címünkre küldje.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő