www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati asszisztens

  • A hirdetés 1157 napja lejárt

Multinacionális partnerünk részére német nyelven beszélő jelölteket keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Segítségnyújtás az Opel márkakereskedőinek telefonon keresztül
  • Német és osztrák kereskedők támogatása
  • Rendelések felvétele, nyomon követése
  • Ügyfelek problémáinak megoldása

Elvárások:

  • Felsőfokú német nyelvtudás (C1/C2)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (B1)
  • Érdeklődés az adott terület iránt
  • Jó problémamegoldó készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfélorientált szemléletmód

Amit ügyfelünk kínál:

  • Kiváló munkakörülmények
  • Versenyképes fizetés

A munkavégzés helye: Budapest

Ha szeretne egy fiatalos csapat része lenni és érdekli a fenti lehetőség, kérjük, küldje el magyar ÉS német nyelvű önéletrajzát az alábbi címre: E-mail cím megjelenítése és regisztráljon oldalunkon: Link megjelenítése.

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő