www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 776876
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal nyíregyházi telekommunikációs partnercégünkhöz várjuk a jelentkezésedet.

Feladatok:

  • üzletbe betérő ügyfelek teljes körű tájékoztatása a szolgáltatásokról
  • általános ügyfélszolgálati teendők ellátása
  • termékek értékesítése
  • irodai adminisztráció

Elvárások:

  • nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony minimum 2015 januárig
  • alap szintű szamítógépes ismeretek
  • kiváló kommunikációs készség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • ügyfélorientált szemlélet
  • hosszú távú ráérés
  • betöltött 18. életév
  • jó megjelenés

Munkaidő: hétfőtől péntekig 09:00-17:30-ig vagy 10-18:30-ig, heti 4-5 nap, havi 90-150 óra

Előnyt jelent:

  • folyamatban lévő főiskolai vagy egyetemi tanulmányok
  • ügyfélszolgálati vagy telekommunikációs területen szerzett tapasztalat
  • 2014 szeptemberétől kevés óra vagy egyéni tanrend

Amit kínálunk:

  • bruttó 584 Ft-os órabér
  • igényes, modern munkakörnyezet
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és feltöltessz fényképes önéletrajzot is.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás"-ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!

Játssz Te is velünk!

Június 30-ig gyűjts össze minél több Szuperórát, és szállj harcba a 75.000 Ft értékű Tanulmányi támogatásért! A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése