www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati Asszisztens

  • A hirdetés 1322 napja lejárt

Munkafeladatok:

  • Az ügyfélszolgálati funkciók ellátása, az ügyfelek fogadása és kiszolgálása
  • A szolgáltatáshoz kapcsolódó üzemletetési funkciók ellátása
  • Előfizetői szerződések megkötése
  • Házipénztár kezelése
  • Az előfizetői szerződések megkötésének ellenőrzése, illetve külső, idényjellegű munkatársak koordinálása
  • Az előfizetői adatok és befizetések nyilvántartásának ellenőrzése, illetve a programkezeléssel kapcsolatos hibák feltárása.
  • Számlázáshoz kapcsolódó hibalisták lekérése, ellenőrzése
  • Befizetések feldolgozása, folyamatos egyeztetése, naprakész beérkeztetésének ellenőrzése
  • Előfizetői reklamációkezelés
  • Reklamációk kivizsgálása
  • Hiba bejelentések kezelése, esetlegesen továbbítása szervízek felé
  • Napi, heti és havi riportok futtatása,
  • Nyomdai, postai, e-számla, Call Center havi elszámolások leellenőrzése, mennyiségek validálása
  • Tenderekben való részvétel adminisztratív támogatása, tender projekt managementben való részvétel

Munkakör ellátásával kapcsolatos általános elvárások

  • Középiskolai végzettség
  • Ügyfélszolgálati munkában való jártasság
  • Számlázási rendszerekben, koordinációjában gyakorlati tapasztalat
  • Szervező, koordináló képesség,
  • Kapcsolatteremtő képesség,
  • Ellenőrzőképesség, precízitás
  • Intenzív, magas szintű PC felhasználói jártasság (Word,Excel,Power Point,Internet)
  • A szakterület munkafegyelmének betartása
  • Az ügyfelekkel udvarias kapcsolattartás és segítőkészség
  • 10 ujjas gépírás
Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő