www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati Asszisztens

  • Company_icon Pálvölgyi-Digital Kft.
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

Te is a PDB csapatába akarsz tartozni?
Érdekel a fotó-videó-hifi és a kütyü?
Akkor Neked szól az állás ajánlatunk!
Ha!
Élvezed, hogy egyszerre több feladattal foglalkozhatsz párhuzamosan?
Ha!
Szeretnél egy dinamikusan növekvő magyar magánvállalkozás lelkes csapatának tagja lenni?
Ha!
Rendszerekben gondolkodsz!

A PDB alapvetően fotós, videós, és audio termékeket, innovatív kütyüket értékesítő disztribúció.
Kizárólagos importőre a Polaroid, Lenspen, Rollei, Cullmann, Dörr, és további 15 világhírű márkának.
Egy fiatal, lendületes csapat, családias hangulat.
Ügyfelei között van az Extreme-digital és a Média Markt is.

Az irodai adminisztratív és ügyfélszolgálati munkakörben

FŐBB FELADATAID:

  • Energikus értékesítői- és irodai csapat munkáját fogod támogatni
  • Telefonhívásokat intézel, belső kommunikációt koordinálod
  • Ajánlatokat készítesz
  • Belistázásokat készítesz az üzleti partnereinknek és új termékeinkhez előkészíted a hátteret
  • Egyéb adminisztratív feladatok

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSAINK:

  • Minimum 1 év munkatapasztalatod van már irodai munka területén – lehetőleg ügyfélszolgálaton, asszisztensi pozícióban
  • Jól kommunikálsz mind írásban, mind szóban angolul is
  • Marketing orientált a hozzáállásod
  • Haladó számítógépes ismeretekkel rendelkezel –profi ügyviteli rendszert használunk a mindennapi munkavégzéshez
  • Szeresd az ügyfeleket és örömmel segítsd a teljes csapatot
  • Magabiztos, rutinos Excel-tudásod van

Emberileg ezek jellemzőek Rád:

  • Eredményorientáltság
  • Pozitív, segítőkész hozzáállás
  • Rendszerető és rendszerező
  • Szeretsz önállóan dolgozni és saját idődet beosztani, újításaidat előzetesen átbeszélve önállóan véghez viszed saját munkád és csapatod segítése érdekében
  • Jó érzéssel tölt el egy átlátható, értékelhető Excel-tábla, amit Te szerkesztettél meg
  • Érdekel a kereskedelem, szeretsz hasznos értékeket adni ügyfeleknek

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Német, Cseh, lengyel nyelvtudás
  • Chat ablakokat, webes felületeket használsz, vagy ismered használatukat
  • Szeretsz használni innovatív, modern eszközöket, applikációkat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • A jelened és a JÖVŐD tervezéséhez, korrekt fizetés
  • Prémium és bónusz az eredményeid alapján
  • Csapatépítő események – kedveljük a családias hangulatot, ezért igyekszünk a csapatszellem és élménydús munkakörnyezet kialakítására
  • Fejlődésedet támogatjuk szakmai és üzleti tanulási lehetőségekkel
  • Autóval ingyen parkolhatsz az ablakod előtt, de ha biciklivel jössz, azt is biztonságban tudhatod
  • Tömegközlekedéssel az Örs Vezér terétől gyorsan megközelíthető iroda

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • 1163, BUDAPEST CZIRÁKI utca 26-32.

Részleg

Ügyfélszolgálat

Helyek Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Telefonos értékesítő
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Minimum bruttó fizetés 250000
Elvárt nyelvtudás Angol