www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 1190591
lejárt

Szeretsz telefonálni, segíteni másokon, akkor ez a te pozíciód!

Jelenleg a Nemzeti Agrárgazdasági Kamarához keresünk ügyfélszolgálati asszisztens munkatársat hoszzútávra.

Feladatok:

  • Beérkező hívások fogadása

  • Hívások előszűrése

  • Hívások kapcsolása a megfelelő csoportnak

Munkaidő:   Hétfő és péntek között , heti 25-30 óra vállalása 8.00 - 17.00 óra között

Elvárások:

  • Akítv vagy passzív hallgatói jogviszony

  • Jó kommunikációs készség

  • Pontos munkavégzés

Előnyt jelent:

  • heti 40 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 926 Ft/óra
  • Rugalmas munka-időbeosztás

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően, vagy az alábbi telefonszámon +36 70 452 3338; e-mail  címen: E-mail cím megjelenítése

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!