www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati asszisztens

Hozzáadva: 2017.07.24.
Hirdetés azonosító: 1153269

Partnercégünk számára keresünk munkatársat
Feladatok:

  • Online utazási csomagot vásárló ügyfelek koordinálása a vásárlástól egészen a szállodai időpont foglalásig
  • Folyamatos egyeztetés a partnerszállodákkal
  • Foglalások véglegesítése, egy adminisztrációs rendszerben történő rögzítése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
  • Középfokú végzettség (előny: turisztikai végzettség)
  • Kellemes hang, tiszta-, érthető beszéd
  • Kiváló kommunikációs készség és meggyőző képesség
  • Felhasználószintű számítógépes ismeret
  • Rugalmasság, önállóság, határozottság

Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Fiatal, dinamikus csapat

Előnyök:
  • Angol nyelvtudás

  • Amennyiben a kínált pozíció felkeltette az érdeklődését és úgy érzi, hogy minden elvárásunknak megfelel, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát „értékesítési asszisztens” jeligével a megadott e-mail címre.

Egyéb információk:
Munkaidő: Hétfőtől péntekig, napi 8 óra Kezdés: 2017. június 1.