www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.06.
Hirdetés azonosító: 1077613
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Link megjelenítése

Ezúttal nyíregyházi telekommunikációs partnercégünkhöz várjuk jelentkezésedet.

Feladatok:

  • irodai adminisztrációs feladatok ellátása
  • ügyfelek tájékoztatása
  • termékek ismertetése
  • általános ügyfélszolgálati teendők
  • értékesítésben való részvétel

Elvárások:

  • nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony
  • hosszabb távú ráérés
  • legalább heti 2-3 alkalommal történő munkavállalás
  • ügyfélorientált szemlélet
  • pontos, precíz munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség
  • ápolt, igényes megjelenés

Munkaidő: Hétfőtől vasárnapig 10:00 - 18:30, heti 2-3 alkalommal történő munkavállalás kötelező

Előnyt jelent:

  • kevés óra vagy egyéni tanrend
  • korábbi ügyfélszolgálatos és/vagy telekommunikációs területen szerzett tapasztalat
  • rugalmas és hosszútávú ráérés

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség
  • igényes munkahelyi környezet
  • bruttó 639 Ft/óra

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és feltöltöd fényképes önéletrajzodat (doc vagy pdf formátumban).

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!