www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati Asszisztens

  • A hirdetés 338 napja lejárt

A Lindström Kft egy textilipari szolgáltatásokat nyújtó, nemzetközi hálózattal rendelkező cég. Dinamikusan fejlődő tevékenységünk további erősítéséhez pályázatot írunk ki az alábbi pozíció betöltésére:

FELADATOK:

  • Ügyféladatok felvitele és aktualizálása az adatbázisban
  • Ügyfélpanaszok fogadása, rögzítése és kezelése írásban és telefonon
  • Számlázás, útvonallisták kezelése, feldolgozása,
  • Együttműködés a cégen belül a társosztályokkal
  • Jelentések, riportok készítése az ügyfeleknek és a vezetőknek

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Ügyfélszolgálati tapasztalat, preferáltan szolgáltatási területen (B2B)
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Erős MS Office felhasználói ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • Jó adatelemző készség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fő állású munkaviszony
  • Dinamikus csapat
  • Multinacionális cég szakmai támogatása
  • Szakmai továbbképzések
  • Szakmai fejlődés és előrelépés lehetősége

EGYÉB INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL:

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):
  • Ügyfélszolgálat
  • Ügyfélszolgálati munkatárs
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő