www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati Asszisztens

  • A hirdetés 342 napja lejárt

Elvárások

  • Középfokú végzettség,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret,
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • Barátságos, feladatorientált személyiség,
  • Előny a hasonló (ügyfélszolgálat) területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!

 Feladatok

  • Ügyfélmegkeresések kezelése és információ nyújtás a DPD szolgáltatásairól, díjairól, kiszállítási idejéről, kitöltendő dokumentumokról és szükséges csomagolásról
  • Hívások továbbítása más osztályok felé, proaktívan segíteni az ügyfél kérésének időben történő kezelését
  • Az Ügyfélszolgálathoz érkező eseti Ügyfelek csomagfeladásainak intézése
  • Ügyfél reklamáció esetén tájékoztatás nyújtása a reklamáció benyújtásának menetéről
  • Az Ügyfélszolgálati Vezető által kijelölt egyéb feladatok ellátása

Amit kínálunk

  • Jó munkahelyi légkör, fiatal, dinamikus csapat,
  • Fejlődési lehetőségek, képzések (pl. nyelvoktatás, szakmai tréning stb.),
  • Fix alapbér + mozgóbér, cafetéria csomag,
  • Munkavállalói Gondoskodó Programunk keretében önkéntes nyugdíjpénztári támogatás.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, szakmai önéletrajzát és fizetési igényét tartalmazó jelentkezését juttassa el a lenti e-mail címre!

Az e-mail tárgya következőt tartalmazza: Jelentkezés Ügyfélszolgálati asszisztens pozícióra.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő