www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati asszisztens

  • A hirdetés 346 napja lejárt

A Modell & Hobby Kft, a távirányítású modellek, makettek, és játékok forgalmazásában évek óta a Magyarországi piac egyik vezető szereplője.

Cégünk, a játékok forgalmazásával foglalkozó területének, dinamikusan fejlődő csapatába keres,

ügyfélszolgálati asszisztensi

munkatársat.

Feladatok:

  • Beérkező telefonok fogadása, kezelése, irányítása.
  • Kimenő telefonhívások indítása, kezelése.
  • Webshop megrendelések kezelése.
  • Garanciális ügyintézés.
  • Online chat kezelése. (beérkező kérdések megválaszolása)
  • Számlák rögzítése, nyomtatása, továbbítása.
  • Napi posta kezelése. (beérkezés – küldés)
  • Iratok, számlák másolása, továbbítása.
  • Munkatársakkal kapcsolatos nyilvántartások készítése, vezetése.
  • Az iroda működéséhez szükséges eszközök megrendelése, beszerzése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség.
  • Számítógép kezelői ismeretek. (Excel – Word – Internet böngészők)
  • Csapatszellem
  • 1-3 év asszisztensi és vagy adatbázis-kezelési, rögzítési tapasztalat.
  • Pontosság, precizitás a munkájában.
  • Monotonitástűrés.

Amit nyújtani tudunk:

  • Fiatal dinamikus csapat.
  • Versenyképes fizetés.
  • Kulturált munkakörülmények

Fényképpel ellátott önéletrajzokat várunk!

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület

Kapcsolattartó: Fagyal István

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő