www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati Asszisztens

  • A hirdetés 480 napja lejárt

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Magabiztos, kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek és megbízható adminisztrációs készség
  • Előny a hasonló (ügyfélszolgálat) területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!

 Feladatok

  • Ügyfélmegkeresések kezelése és információ nyújtás a DPD szolgáltatásairól, díjairól, kiszállítási idejéről, kitöltendő dokumentumokról és szükséges csomagolásról
  • Hívások továbbítása más osztályok felé, proaktívan segíteni az ügyfél kérésének időben történő kezelését
  • Az Ügyfélszolgálathoz érkező eseti Ügyfelek csomagfeladásainak intézése
  • Ügyfél reklamáció esetén tájékoztatás nyújtása a reklamáció benyújtásának menetéről
  • Az Ügyfélszolgálati Vezető által kijelölt egyéb feladatok ellátása

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Jó munkahelyi légkör, fiatal, dinamikus csapat
  • Fejlődési lehetőségek, képzések (pl. nyelvoktatás, szakmai tréning stb.)

További cég információkért, kérem, keresse fel honlapunkat: Link megjelenítése

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, szakmai önéletrajzát és fizetési igényét tartalmazó jelentkezését 2016. február 5-ig juttassa el a lenti e-mail címre!

Az e-mail tárgya következőt tartalmazza: Jelentkezés Ügyfélszolgálati asszisztens pozícióra.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol