www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati asszisztens pénzügyi végzettséggel

Könyvvizsgáló és könyvelőiroda részére keresünk új kollégát azonnali kezdéssel az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • részvétel az ügyfelek szerzésében (marketing és sales asszisztensi feladatok)
  • szerződéses állomány kezelése
  • kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, az ügyfelek orientálása, a szakmai feladatok elosztása az ügyfelelősök irányába
  • számlázás és ezzel kapcsolatos feladatok ellátása
  • egyéb irodai adminisztráció
Elvárások:
  • mérlegképes könyvelői végzettség, vagy pénzügyi-számviteli szakirányú végzettség
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • MS Office magas szintű ismerete
  • meggyőző, dinamikus személyiség
  • terhelhetőség, jó munkabírás
  • jó kapcsolat teremtési készség
Juttatások:

munkaidő: napi 8 óra

munkavégzés helye: Csepel

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció és fizetési igénye megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Munkavégzés helye Magyarország,Pest megye,Csepel
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség -
Régió Pest