www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati asszisztens, megrendeléskezelő

  • A hirdetés 461 napja lejárt

Ügyfélszolgálati asszisztens,

megrendeléskezelő

Főbb feladatok, munkák:

  • Bejövő hívások fogadása, kezelése
  • A beérkező vevői megrendelések pontos felvétele. (telefon, e-mail, fax, web)
  • A megrendelések kezelése, és rögzítése az ügyviteli rendszerben.
  • A megrendelések visszaigazolása, és nyomon követése.
  • Panaszkezelés, reklamációs ügyek felgöngyölítése, rendezése, nyomon követése.
  • A munkaköréhez tartozó adminisztrációs nyilvántartások naprakész vezetése.
  • Áruházi vevőszolgálati feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú kereskedelmi végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség, különös tekintettel, az ügyfelekkel történő kommunikációra
  • Önálló munkavégzésre képes
  • A problémákat megoldandó feladatnak tekinti, pro-aktív.
  • Alapos, odafigyel a részletekre
  • Komplex látásmód
  • Precizitás

Amit kínálunk:

  • Érdekes és kihívásokkal teli munkakör
  • Hosszú távú megbízható munkahely

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola