www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati asszisztens (francia nyelvtudással)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.07.20.
Hirdetés azonosító: 1175373
lejárt

Idegennyelv tudásodat hasznosíhatod az Avis fiatalos nemzetközi csapatában! Szite bármely európai nyelvvel érvényesülhetsz!

Válaszd meg Te, hogy mikor tudsz dolgozni! Az órendedhez igazítva vállalhatsz munkát akár heti 20 órában is!

Mi lesz a diploma után? Diplomaszerzést követően lehetőséged nyílhat főállásban is további tapasztalatot szerezni!

Az Avis Budget Group a világ piacvezető autókölcsönzőinek egyike. A Budapesten működő, európai régió működését támogató szolgáltató központunkba folyamatosan keresünk idegen nyelvű diák és gyakornoki pozícióinkra hallgatókat, heti legalább 20 órás adminisztratív munkavégzésre, rugalmas időbeosztással. Itt valóban egy nemzetközi csapat értékes tagja lehetsz. Fő tevékenységi területeink az ügyfélszolgálat, kereskedelmi támogatás, valamint pénzügyi szolgáltatások, amelyeken belül a különböző munkakörökben több mint 1000 kolléga dolgozik.

Feladatok:

  • Levelezés a cég ügyfeleivel
  • Beérkező levelek megválaszolása
  • Regisztrációk, lekérdezések elvégzése
  • Beérkező kérdések továbbítása a megfelelő csoportnak
  • Dokumentációk bekérése e-mailen

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Minimum társalgási szintű francia és középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Ms Office felhasználói ismerete (Word, Excel, Outlook)
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • 3 hónapos munkavégzés

Munkaidő: minimum heti 20 óra vagy akár heti 40 óra vállalása rugalmasan 8:00 - 18:00 között

Amit nyújtunk:

  • Bruttó 970 Ft/óra
  • Multikultúrális, fiatalos csapat
  • Igényes munkakörnyezet
  • Különféle vállalati események

Egy perc alatt Link megjelenítése, majd kattints a jelentkezésre a hirdetés oldalán vagy küld el önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése.hu e-mail címre!