www.cvonline.hu
Ügyfélszolgálati asszisztens (építőipar)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.05.19.
Jelentkezési határidő: 2015.05.22.
Hirdetés azonosító: 930318
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Budapest központjától DNY-i irányban körülbelül 30 km-re lévő, építőipari gyártószektorban tevékenykedő partnercégünk megbízásából keresünk jelöltet az alábbi pozíció betöltésére:

Ügyfélszolgálati asszisztens

Feladatok:
- Árajánlat készítés, lekövetés
- Rendelésfelvétel, szerződések elkészítése
- Rendelésállomány kezelése, kiszállítások szervezése, figyelemmel kisérése
- Vevőállomány karbantartása
- Reklamációk kezelése
- Termékekkel kapcsolatos promóciós tevékenység ellátása, értékesítés
- Kereskedőkkel való szoros együttműködés
- Egyéb adminisztrációs feladatok végrehajtása

Követelmények
- Felsőfokú végzettség
- 3 év gyakorlat hasonló munkakörben
- Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- Nagyfokú teherbírás, logikus gondolkodás
- Kiváló kommunikációs- és probléma megoldó készség
- Pontos, igényes munkavégzés
- Erős priorizáló készség, csapajátékos attitűd
- Sikerorientált hozzáállás, kereskedelmi érzék