www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati asszisztens (Budapest)

  • A hirdetés 1061 napja lejárt

Informatikai területen működő partnercégünk munkájának támogatására asszisztens munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • hibabejelentések fogadása, visszaigazolása, továbbítása (e-mailen és telefonon),
  • hibakezelő rendszerben adatok felvitele,
  • egyéb ügyfélmegkeresésekkel kapcsolatos adminisztrációs munka,
  • ajánlatok, szerződések szerkesztésében, összeállításában adminisztratív közreműködés,
  • céges postai levelezéssel kapcsolatos adminisztráció,
  • ügyfélrendezvények szervezésében, lebonyolításában közreműködés,
  • ügyfélrendezvényeken céges reprezentáció, ügyfelek fogadása,
  • egyéb céges adminisztráció.

Elvárások:

  • angol nyelvtudás (legalább középfok, írásban és szóban is),
  • ügyfél-orientált munkakörben vagy irodai adminisztrációban szerzett legalább fél éves munkatapasztalat,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • önálló munkavégzésre való képesség,
  • pontosság, precizitás.

Amit a cég kínál:

  • versenyképes fizetés,
  • fiatalos, lendületes csapat,
  • változatos, sokrétű feladatok.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.