www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 808098
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk Budapesten, Debrecenben és Bukarestben kínál szolgáltatott irodákat, virtuális irodákat és egyéb üzleti szolgáltatásokat partnerei számára. Emellett az ABCN nemzetközi business center szövetség tagjaként további 650 helyszínen biztosít emelt szintű irodai szolgáltatásokat világszerte.

Exkluzív budapesti irodaházuka keresünk fiatal, jó megjelenésű

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ASSZISZTENS

munkatársat.

Feladatok:

• Általános recepciós feladatok ellátása
• Ügyfelekkel való kapcsolattartás, partner-adatbázis kezelése
• Tárgyalótermek ügyféligény szerinti berendezése, megbeszélések támogatása, esetenként igényelt catering megrendelése, bekészítése
• Teakonyhák rendjének felügyelete
• Ügyfelek által használt helyiségek felszereltségének biztosítása
(irodák, tárgyalók, üzleti társalgó)
• Marketing- és egyéb eszközök beszerzése, megrendelése
• Ügyfélkör bővítését célzó sales/marketing tevékenység támogatása
• Nyitási és zárási feladatok menedzselése
• Takarítási és karbantartási munkálatok koordinálása
• Ügyfelek részére - ad hoc jelleggel, szállodai szobafoglalások, irodaszerek, vendéglátással kapcsolatos rendelések lebonyolítása
• telefon- és postakezelés

Elvárások:

• Felsőfokú angol nyelvtudás
• Jó kommunikációs és kiváló problémamegoldó készség
• Ügyfélorientált, segítőkész, fejlődőképes személyiség
• MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
• Precizitás, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

• Stabil szakmai háttér
• Önálló, felelősségteljes munkakör
• Igényes és érdekes munka, dinamikus csapat
• Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

• Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk szakmai önéltrajzát!

Tech People LÁBLÉC