Ügyfélszolgálati, adminisztratív asszisztens (angol nyelven)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.09.
Hirdetés azonosító: 1084410
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Ezúttal nemzetközi partnercégünk részére keresünk Ügyfélszolgálat, adminisztratív asszisztens pozícióba diák munkatársakat.

Feladatok:

  • Angol nyelvű levelezés a cég ügyfeleivel
  • Beérkező levelek megválaszolása
  • Regisztrációk, lekérdezések elvégzése
  • Beérkező kérdések továbbítása a megfelelő csoportnak
  • Dokumentációk bekérése e-mailen

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Ms Office felhasználói ismerete (Word, Excel, Outlook)
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • 3-6 hónapos munkavégzés

Munkaidő: minimum heti 20 óra vagy akár heti 40 óra vállalása rugalmasan 8:00 - 18:00 között

Amit nyújtunk:

  • Bruttó 900 Ft/óra
  • Multikultúrális, fiatalos csapat
  • Igényes munkakörnyezet
  • Különféle vállalati eseményeken való részvétel

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítéset követően.