www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati adminisztációs munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.09.
Hirdetés azonosító: 1085827
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal piacvezető telekommunikációs területen működő partnercégünk részére színvonalas irodai  munkára munkatársakat keresünk.

Feladatok:

  • Irodai adminisztratív tevékenység/eseti telefonos operátori munka (lakossági megrendelők adatainak rendszerbe történő bevitel ellenőrzése)

  • Szükség esetén kimenő hívás indítása az ügyfél adatmódosítása miatt

Elvárások:

  • Aktív / passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony

  • Érettségi

  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek

  • Folyamatos munkavállalás minimum 6 hónapig

  • Egymást követő kb. 10 munkanap a betanulás

Munkaidő: Hétfőtől-Péntekig, 08.00 - 18.00 között  - hetente minimum 20 órában (napi 4-6-8-10 óra)

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat

  • Folyamatban lévő informatikai tanulmányok ( nem feltétel )

Amit kínálunk

  • 742 Ft/óra diákbér + prémium összesen: 850 Ft/óra érhető el
  • Rendkívül rugalmas munkaidő beosztás
  • Órarendhez igazítható munkarend
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Gyakorlat és tapasztalatszerzési lehetőség

Amennyiben folyamatosan el tudod látni a feladatot és a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, kérlek jelentkezz rá Link megjelenítéset követően!

Jelentkezz játékunkra ahol nagyértékű nyereményekre tehetsz szert. Részletekért kattints Link megjelenítése.