Szolgáltatás / Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat állásokTalálatok száma 2 állás.

Szolgáltatás / Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat állások

Találatok száma 2

állás

Iratkozzon fel állás értesítőre Iratkozzon fel az új találatokra

Munkakör megnevezése:         Telefonos tartozás kezelő munkatárs Szakterület megnevezése:    TeleCenter (call center) Munkavégzés helye:    Budapest Főbb feladatok:     a K&H csoport elmaradásban lévő ügyfeleinek telefonos megkeresése, a tartozás rendezése céljából a K&H csoport szol...

Továbbküldés
Részletek, jelentkezés

  Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük: Minimum középiskolai végzettséggel rendelkezik (érettségi) Tárgyalási szintű az angol nyelvtudása Csoportvezetésben szerzett minimum 2-3 éves tapasztalattal bír Magas fokú számítógépes felhasználói ismeretekkel rendelkezik (erős Excel, Wor...

Hozzáadva: 2014.04.07.
Cégnév elrejtése

A piacon meghatározó szerepet betöltő magyar tulajdonban lévő disztribútor cég keres Import Manager Asszisztens munkakörbe munkatársat. Feladatok: Kapcsolattartás a külföldi gyártókkal angol nyelven Új beszállító partnerek felkutatása Vállalatirányítási rendszer napi felhasználói szi...

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése