www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálat nyugat

  • A hirdetés 507 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres Energetikai Szolgáltató partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

Ügyfélkapcsolati referens

/városonként egy fő/

Feladatok:

  • Ügyfelekkel és vezetőkkel való kapcsolattartás

  • Adminisztratív feladatok ellátása

  • Munkavégzés rendjének felügyelete

  • Belső szabályok betartatása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Jó szervezőkészség

  • MS Office alap szintű ismerete

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Szombathely Nagykanizsa Győr Sopron

  • Munkaidő: Heti 40 óra

  • Határozatlan idejű munkaszerződés

  • Saját gépkocsi, B kategóriás jogosítvány előny, de nem feltétel.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát bérigény és pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014